roa
18 بهمن 1401 - 15:43

برپایی پایگاه جهادی خدمات سلامت در مناطق محروم مازندران

ساری- مدیرکل تعاون مازندران از برپایی پایگاه جهادی با همکاری شرکت های تعاونی بهداشتی و درمانی در استان برای خدمات رسانی در مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی باقری بعدازظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران از برپایی پایگاه جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با همکاری شرکتهای تعاونی بهداشتی و درمانی و توسعه روستایی به مناسبت دهه مبارک فجر با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم استان خبر داد.

وی ادامه داد: حوزه تعاون این اداره کل در همین راستا و به مناسبت دهه فجر نسبت به برپایی پایگاه جهادی با شعار تعاون-خدمت جهادی در مناطق محروم و روستاهای دور دست شهرستان‌های ساری، قائمشهر، نور و نوشهر اقدام کرده است.

باقری خاطرنشان کرد: این پایگاه جهادی با همکاری شرکت‌های تعاونی بهداشتی و درمانی و توسعه روستایی شکل گرفته و ماهیت خدمت رسانی دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم شریف مناطق محروم استان مازندران و ترویج فرهنگ تعاون و راه اندازی کسب و کارهای گروهی و تعاونی از اهداف مهم این اقدام جهادی است.

باقری با اشاره به اینکه این اقدام جهادی از ۱۸ لغایت ۲۳ بهمن ماه در جریان خواهد بود، افزود: پایگاه جهادی این اداره کل و شرکت‌های تعاونی بهداشتی و درمانی در روز ۱۸ بهمن ماه در روستای علی آباد عسگرخان نوشهر، ۲۰ بهمن در روستای شیرکلای بخش چمستان نور، ۲۱ بهمن در روستای مرگاو علیا بخش دودانگه ساری و ۲۳ بهمن در شهرک صنعتی رستمکلای قائمشهر با حضور پزشکان حاذق و متخصص و کارشناسان خبره بخش تعاون از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ عصر برپا خواهد شد..

منبع: مهر
شناسه خبر: 1025111